• Dzień sukcesu

• Nowa galeria Dzień sukcesu została dodana do albumu fotograficznego

Dnia 27 stycznia br. odbył się Dzień Sukcesu w naszej szkole. Wyróżnieni zostali uczniowie z bardzo dobrymi wynikami w nauce oraz uczniowie, którzy zdobyli wysokie miejsca w wielu konkursach.

• PRZEDSTAWIENIE BOŻONARODZENIOWE

• W ostatnim dniu naszej przedświątecznej obecności w szkole zostaliśmy zaproszeni na widowisko paraliturgiczne pt. ŚWIATŁO NA OŚWIECENIE POGAN wg scenariusza autorstwa Karola Wojtyły z 1951 roku. Ten wyjątkowy spektakl wyszedł spod ręki księdza kanonika Krzysztofa Wojnowskiego oraz nauczyciela religii p. Andrzeja Karbowskiego. O oprawę muzyczną zadbał pan Jacek Stybor. Pani dyrektor Iwona Grzybowska życzyła wszystkim zdrowych, radosnych świąt i odpoczynku w gronie rodzinnym oraz wymarzonych prezentów.